Klasyfikacja generalna ADVENTURE 2017

Lp. nr start Imię Nazwisko Motocykl
1 34 Piotr  Andrzejczak Husqvarna 701
2 77 Łukasz  Matejczyk Honda Varadero 1000
3 114 Krzysztof Adam-Motyka Triumph Tiger 800
4 87 Andrzej  Klimczak Honda TransAlp
5 56 Tomasz  Dudkowski Yamaha XT660Z
6 28 Mateusz Molenda Suzuki DL650
7 48 Dariusz  Trzoch BMW R1200GS
8 52 Marek Kozerawski KTM 990 Adventure
9 35 Jakub Andrzejczak Gilera 50
10 3 Dariusz  Greń Suzuki DL650
11 81 Rafał Bąbala  BMW R1200GS
12 45 Łukasz  Jastrząb BMW F800GS Adv
13 85 Adam Piksa BMW R1150GS
14 21 Marcin Szafczyk KTM 990ADV
15 104 Mateusz Andrzejczak Honda AfricaTwin
16 46 Marta  Jastrząb Honda CRF250L
17 60 Mariusz  Pabjańczyk Yamaha XTZ660
18 126 Łukasz Król Suzuki DR 650
19 29 Wiesław Słupiński Yamaha FZ6
20 53 Mateusz Piotrowski Yamaha XTZ660 Tenere
21 99 Tomasz  Gwarecki  BMW R1150GS
22 121 Jacek Kozdraś Yamaha XT660
23 125 Grzegorz Jakubiec  
24 4 Adam  Kasza Honda Africa Twin
25 33 Ryszard Jaks BMW GS1200
26 51 Karol  Rygielski Honda AfricaTwin 750
27 5 Marek Kowalczyk-Kudziarz Honda TransALP
28 76 Janusz  Fidali BMW GS1200
29 80 Marcin Pielka Honda CRF1000L
30 20 Mateusz Legan Honda TransAlp
31 50 Rafał Marzygliński BMW R1200GS
32 119 Marcin Krawczyński Yamaha tenere XTZ 660
33 68 Konrad  Wtulich BMW R1200GS
34 57 Katarzyna  Jasik BMW R1200GS
35 59 Adam Zieliński Suzuki DR 800s
36 26 Przemek Ciemcioch BMW GS1200
37 38 Ireneusz  Przekopiak Yamaha XT1200Z Super Tenere
38 58 Piotr Mizia-Ossoliński Kawasaki KLX250
39 31 Marcin Dąbrowski KTM 950ADV
40 47 Michał Popek Honda TransAlp
41 23 Marcin Ralcewicz KTM 690 Rally
42 32 Przemysław Wróblewski KTM 990 Adv
43 62 Paweł Krzeczkowski BMW GS1200
44 63 Andrzej  Zabawa BMW GS800
45 64 Jakub Cymborski BMW GS800
46 71 Maciej Porochoński Yamaha XTZ750
47 73 Paweł  Kapuściński  
48 86 Ryszard  Jaks BMW R1200GS
49 111 Katarzyna  Popek Yamaha XT660R

Klasyfikacja generalna ROAD 2017

Lp nr start Imię Nazwisko Motocykl
1 54 Zbyszek  Tarnawski BMW R1200GS
2 109 Adam  Dziki BMW F800GS
3 91 Paulina  Rak Honda Shadow
4 98 Grzegorz Kawa Honda Varaderp XL1000
5 112 Artur Wereżyński Honda VFR800
6 97 Robert Iwachów BMW R1200GS
7 15 Tomasz Stępień Honda TransALP
8 79 Krzysztof  Wilk BMW R1200GS
9 18 Grzegorz  Habecki Suzuki DL650
10 101 Grzegorz  Winech Yamaha XT1200
11 7 Roman  Koziołek Suzuki Bandit 600S
12 1 Grzegorz Buchalski Honda Shadow 110
13 107 Krzysztof  Namysł Triumph Sprint 1050
14 72 Piotr  Matejszczak Suzuki V-Strom
15 42 Włodzimierz Zimecki Honda Shadow VT750
16 94 Rafał Pękalski Yamaha Tracer
17 96 Wojciech Pawlak Yamaha XT1200Z
18 2 Teresa Kloc  
19 6 Joanna Sznajder Honda VTR250
20 70 Andrzej Sajnóg Suzuki V-Strom 1000
21 110 Paweł  Daszek Honda Shadow
22 17 Katarzyna  Sawka pasażer
23 13 Aneta Mofina pasażer
24 11 Alicja  Mofina pasażer
25 105 Małgorzata  Lipska  Kwasaki ER6F
26 115 Michał Skrzypczak  Yamaha FZ6 Fazer
27 14 Agnieszka  Stępień pasażer
28 24 Bartłomiej Kaczmarczyk Suzuki Vstorm 650
29 120 Przemysław Biegański BMW F800GS
30 106 Bartosz  Lipski Suzuki DL650
31 65 Michał Rzadkowski BMW R1200GS
32 69 Krzysztof Bakalarczyk Kawasaki Versys 1000
33 43 Waldemar Święcicki Suzuki DL650
34 95 Artur Dobras BMW
35 118 Maciej  Krzonkalla Honda Shadow
36 66 Paweł Panek  BMW R1200GS
37 89 Piotr Gardas Triumph Tiger
38 90 Rafał Turski Suzuki DL650
39 102 Artur  Miller Honda ST1300
40 113 Krzysztof  Janczewski BMW 
41 124 Przemek Klimczak  
42 19 Agnieszka Habacka pasazer
43 127 Andrzej Bielejewski  
44 8 Stanisław Szpilka Suzuki DL650
45 27 Remigiusz Siwiński Kawasaki Versys 650
46 84 Mateusz  Korzec Szuki DL650
47 22 Paweł Czechowski Kawaski Vulcan 
48 116 Aleksandra  Skrzypczak Kawasaki er6f
49 83 Marcina Kula Honda Hornet
50 88 Robert Jork Yamaha TDM850
51 75 Tomasz Pacyna Moto Guzzi Norge
52 92 Robert Rak Yamaha TDM
53 122 Jarosław  Jakubczyk Suzuki DL650
54 100 Radosław Rybak-Rączka Honda Hornet
55 93 Rafał Pękalski Yamaha Tracer
56 78 Kamil  Krzyżan Triumph Tiger 800
57 30 Tomasz Widyński BMW R1200R
58 67 Małgorzata Ganowska pasażer
59 108 Patryk Sadkowski Honda NC700X